Usługi analityczne

Table&Graph oferuje wysokiej jakości usługi analityczne dla Twojej Firmy

Analiza przedsiębiorstwa

Analiza finansowa przedsiębiorstwa: Jest jednym z podstawowych narzędzi optymalizowania zysków i nadwyżki finansowej. W zakres analizy finansowej wchodzą: analiza sprawozdań finansowych, analiza wskaźnikowa (pozwalająca na ocenę takich obszarów jak płynność, rentowność, poziom zadłużenia itp.) oraz ustalenie ogólnej kondycji finansowej przedsiębiorstwa.

Analiza pogłębiona przedsiębiorstwa: analiza obejmująca takie obszary przedsiębiorstwa jak struktura organizacyjna, procesy zachodzące w przedsiębiorstwie, zasoby (zasoby ludzkie, rzeczowe i inne). Analiza ta ma na celu identyfikacje problemów na różnych płaszczyznach działalności przedsiębiorstwa. 

Analiza efektywności produkcji: celem analizy jest ocena efektywności procesu produkcyjnego. Jako pierwszy etap dokonywana jest analiza wielkości produkcji w stosunku do zgłaszanego popytu, następnie przeanalizowaniu poddane zostaje wykorzystanie posiadanych przez przedsiębiorstwo zasobów. Do analizy wykorzystywane są metody ekonometryczne. Tak przeprowadzona analiza pozwala na odpowiednie dostosowanie produkcji do aktualnego popytu oraz najefektywniejsze wykorzystanie zasobów własnych. 

Monitorowanie wyników przedsiębiorstwa: oferta skierowana głównie do małych firm nie posiadających własnego zespołu analitycznego. Table&Graph oferuje usługi z zakresu stałych analiz (wyników, przychodów, kosztów) w dowolnych przedziałach czasowych (tydzień/miesiąc/kwartał/rok). Dzięki temu Twoja firma może posiadać aktualne informacje dotyczące jej kondycji finansowej.

Dlaczego analiza przedsiębiorstwa jest tak ważna?
Dzięki niej będziesz mógł podejmować odpowiednie decyzje dotyczące zarządzania Twoim przedsiębiorstwem, zarówno w krótkim okresie jak i w długim horyzoncie czasowym. Ponadto analiza finansowa może pomóc Ci zredukować koszty Twojej działalności oraz zoptymalizować wykorzystanie zasobów.

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP). Dzięki powierzeniu nam obsługi analitycznej Twojego przedsiębiorstwa ograniczysz koszt związany z utrzymywaniem własnego działu analiz.


Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Już dziś umów się na spotkanie z naszym specjalistą!


Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się