Usługi analityczne

Table&Graph oferuje wysokiej jakości usługi analityczne dla Twojej Firmy

Badania rynku

Dlaczego badania rynku są tak ważne w rozwoju firmy? Badania rynku to złożony proces polegający na zbieraniu informacji o zjawiskach rynkowych, ich przyczynach, skutkach, ich aktualnym stanie oraz tendencjach.  Dzięki nim możesz dowiedzieć się jak kształtuje się rynek, na którym działa Twoja firma, jak zachowują się popyt, podaż, ceny, preferencje konsumentów. Badania rynku dostarczają również wiedzę na temat konkurencji oraz takich czynników, jak funkcjonowanie dystrybucji czy sprzedaży.

Jak wygląda proces badania rynkowego? 

Analiza rynku i trendów: analiza aktualnych oraz prognozowanie przyszłych czynników i procesów rynkowych. Analiza dokonywana jest na podstawie danych rynkowych. Pracownicy Table&Graph wykorzystując metody ekonometryczne przeprowadzają selekcję danych istotnych dla scharakteryzowania wybranego zjawiska, wieńcząc proces właściwą interpretacją wyników analizy.

Badania konsumentów: głównym celem badania jest ustalenie profilu klienta oraz zrozumienie jego potrzeb, tak by jak najlepiej dostosować oferowane usługi/produkty do klienta. Proces badania konsumentów: 

Badanie jakości obsługi klienta: ma na celu przede wszystkim określenie poziomu satysfakcji konsumentów z wykonanej usługi. Badanie ma również zidentyfikować jak największą ilość błędów popełnianych dotychczas przez pracowników Twojej firmy. Tabel&Graph stosuje metody badawcze typu Mystery Shoppper (tajemniczy klient), IDI (indywidualne wywiady pogłębione), CATI (wywiad telefoniczny z wykorzystaniem komputera), CAPI (wywiad osobisty z wykorzystaniem komputera), PAPI (badanie z wykorzystaniem papierowego formularza z pytaniami).

Badania pracownicze: badaniu temu podlegają pracownicy Twojej firmy, w zależności od potrzeb wszyscy, bądź tylko konkretny dział. Celem tego badania jest określenie poziomu satysfakcji pracowników Twojej firmy, ich motywacji i zaangażowania w to co robią. Dobrze zidentyfikowane problemy oraz ich eliminacja mogą pozwolić na dalszy rozwój firmy szczególnie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Już dziś umów się na spotkanie z naszym specjalistą!


Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się